Ewa Wiszenko


coach, trener rozwoju osobistego, terapeuta CHTI
Od ponad dziesięciu lat 10 lat pomagam w rozwoju świadcząc pomoc psychologiczną, coaching i terapię w nurcie Chrześcijańskiej Terapii Integralnej.
Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi rozpoznającymi w sobie potrzebę zmiany w obszarach zawodowych i osobistych, doświadczającymi trudności w relacjach. Pomagam wyjść ze stagnacji, obudzić pragnienia, rozpoznać wartości i talenty, podejmować decyzje zgodne z własnym wnętrzem.
Pracuję też z osobami zmagającymi się z Zespołem Niezaspokojenia Emocjonalnego, nerwicami, trudnościami na tle religijnym.
W zależności od potrzeby, pracuję coachingowo lub głębiej, terapeutycznie.
Pomagam parom przeżywającym trudności w relacji (niemożność porozumienia się, konflikty, brak zaufania) i pragnących stworzenia związku opartego na bliskości i wzajemności. Pomagam odkryć i zrozumieć głębsze przyczyny trudności, wynikające m.in. z różnic indywidualnych, wzorców z rodzin pochodzenia, przekonań.
Pracuję w Warszawie w Poradni Dewajtis (www. poradniadewajtis.pl) i w gabinecie, również poprzez Skype, Google Meet. Swoją pracę poddaję superwizji.
Ukończyłam kurs CHTI, szkołę Co-Active Coaching (akredytacja International Coach Federation), studia podyplomowe: na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Dziedzictwo myśli Jana Pawła II w Centrum Myśli JPII i UKSW. Magisterium zdobyłam w SGH. Jestem członkiem Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich.

ZADZWOŃ:
+48 513 104 887

NAPISZ:
invenio.chti@gmail.com